Aktuální informace k cestování 2021

S Penny je dovolená bez starostí

Penny dovolená vám na jednom místě přináší všechny informace, které se vám budou hodit na dovolenou v roce 2021. Kam je aktuálně možné jet a za jakých podmínek? Jaké cestovní pojištění včetně připojištění na COVID-19 si sjednat a kde se nechat výhodně testovat?

Našim zákazníkům zprostředkujeme pojištění i testování na COVID-19 k dovolené za nejnižší cenu. Navíc nabízíme možnost zrušení zájezdu při zpřísnění opatření úplně zdarma a další výhody!

Podmínky vstupu pro letní destinace

Kam je možné jet? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku? Jak je to s návratem? Vstupní požadavky jednotlivých zemí pro vás pravidelně aktualizujeme.

Zjistit více

Výhodné připojištění na COVID

Ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou vám k dovolené nabízíme výhodné pojištění a připojištění C-19, které ochrání vás i vaše finance v případě onemocnění COVID-19.

Zjistit více

Levné testování pro naše zákazníky

Našim zákazníkům zprostředkujeme k dovolené testování na COVID-19 za nejvýhodnější cenu od 490 Kč před odjezdem i po návratu. Bez čekání a s možností storna služby zdarma

Zjistit více

Storno zájezdu při zpřísnění opatření

Při objednání zájezdu na First minute nabízíme zákazníkům možnost zrušit dovolenou až 30 dní před odjezdem zcela zdarma. V ostatních případech se stornopoplatky řídí všeobecnými podmínkami.

Zjistit více

Dovolená s Penny je bez rizika

Spolupracujeme s jednou z nejsilnějších CK v ČR – EXIM TOURS. Máme platné pojištění proti úpadku a jsme členy silné skupiny REWE, která patří mezi největší obchodní společnosti v Evropě.

Zjistit více

Sleva na zájezd za nákup v Penny

Za nákup v prodejnách Penny Market rozdáváme milion výherních losů se slevou na PENNY dovolenou. Podívejte se, jak soutěžit a uplatnit výherní los na nákup zájezdu a ušetříte.

Zjistit více
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace