Aktuální informace k cestování 2021

S Penny je dovolená bez starostí

Penny dovolená vám na jednom místě přináší všechny informace, které se vám budou hodit na dovolenou v roce 2021. Kam je aktuálně možné jet a za jakých podmínek? Jaké cestovní pojištění včetně připojištění na COVID-19 si sjednat a kde se nechat výhodně testovat?

Našim zákazníkům zprostředkujeme pojištění i testování na COVID-19 k dovolené. Navíc nabízíme možnost zrušení zájezdu při zpřísnění opatření úplně zdarma a další výhody!

Podmínky vstupu pro letní destinace

Kam je možné jet? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku? Jak je to s návratem? Zjistěte si před dovolenou vše potřebné.

Zjistit více

Výhodné připojištění na COVID

Ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou vám k dovolené nabízíme výhodné pojištění a připojištění C-19, které ochrání vás i vaše finance v případě onemocnění COVID-19.

Zjistit více

Testování u letiště pro naše zákazníky

Našim klientům nabízíme pohodlné testování u letiště Praha, před odletem i po návratu domů. Možnost na výběr z různých variant už od 90 Kč za PCR test!
 

Zjistit více

Storno zájezdu při zpřísnění opatření

Při objednání zájezdu na First minute nabízíme zákazníkům možnost zrušit dovolenou až 30 dní před odjezdem zcela zdarma. V ostatních případech se stornopoplatky řídí všeobecnými podmínkami.

Zjistit více

Dovolená s Penny je bez rizika

Spolupracujeme s jednou z nejsilnějších CK v ČR – EXIM TOURS. Máme platné pojištění proti úpadku a jsme členy silné skupiny REWE, která patří mezi největší obchodní společnosti v Evropě.

Zjistit více

Sleva na zájezd za nákup v Penny

Za nákup v prodejnách Penny Market rozdáváme milion výherních losů se slevou na PENNY dovolenou. Podívejte se, jak soutěžit a uplatnit výherní los na nákup zájezdu a ušetříte.

Zjistit více