Vytvořit
poptávku

Call Centrum255 787 878

 
 
 

Bezstarostná dovolená

Změna zájezdu zdarma

 

Čas letních dovolených se blíží a my pro Vás máme bohatou nabídku zájezdů za skvělé ceny, jak leteckých zájezdů k mořipoznávacích zájezdů tak nabídku samotného ubytování na horách nebo u moře – Evropa autem.

Rezervujte si zájezd nyní a využijte speciální nabídku možnosti ZMĚNY ZÁJEZDU ZDARMA*.

Našim klientům, kteří si v období od 6. 3. do 31. 3. 2020 objednají zájezd, umožňujeme jeho zrušení 21. dne před odletem za minimální stornopoplatek 1 500 Kč za osobu u leteckých zájezdů, u zájezdů vlastní dopravou do 21. dne před odjezdem je storno ZDARMA.

Všechny zákazníky cestovní kanceláře chceme také ubezpečit, že pokud by se kvůli nepředvídatelným okolnostem dostali do karantény, pak naše cestovní kancelář převezme veškeré náklady spojené s jejich nuceným pobytem v hotelu a rovněž se zpáteční letenkou po ukončení karantény.

 

* V případě nákupu zájezdů do 31. 3. 2020 může zákazník provést bezplatnou změnu zájezdu do 10. dne před odletem za následujících podmínek (neplatí na lety na pravidelných linkách):

  • nesmí dojít ke změně počtu účastníků zájezdu ani ke změně osob účastníků zájezdu
  • odlet na nový zájezd musí být ve stejném termínu jako odlet na zájezd původní s tolerancí +/– 10 dní
  • délka nového zájezdu musí být minimálně stejná jako délka zájezdu původního
  • nový zájezd musí být v minimálně stejné ceně sjednané v původní smlouvě o zájezdu
  • na nový zájezd nelze uplatnit slevy za včasný nákup (toto ustanovení neplatí, pokud je změna prováděna v době platnosti slevy za včasný nákup)
  • nový zájezd se účtuje v plné základní ceně (zákazník nemá nárok na jakoukoliv slevu)
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace