ROMANTICKÁ PAŘÍŽ *** Přidat do oblíbených

Francie (Paříž) -  - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ
Sleva 1 000 Kč pro držitele Penny karty
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Francie / Paříž.

Vlastníte Penny kartu? Využijte slevu 1 000 Kč na tento zájezd!

Číslo zákaznické karty napište do poznámky při objednání zájezdu nebo ho nahlaste telefonicky a my Vám částku odečteme.

Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Paříž je bezesporu nejkrásnějším městem Francie. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmé módy. Paříž je plná zajímavých památek, které stojí za to vidět. Určitě byste neměli minout katedrálu Notre-Dame, která je považována za nejkrásnější ukázku středověkého stavitelství v Paříži. Samozřejmostí, kterou budete okouzleni, je symbol Paříže – Eiffelova věž. Nejznámější a nejdelší pařížská třída Champs-Elysées – centrum nejluxusnějších prodejen, restaurací a kaváren – je také povinností každého návštěvníka města. Vítězný oblouk, stojící uprostřed náměstí Charles de Gaulle, z něhož hvězdicovitě vychází dvanáct ulic, vás určitě okouzlí stejně tak, jako Louvre – palácový komplex se světoznámým muzeem.

Program zájezdu

1. den: Praha - Paříž
Odlet z Prahy, po příletu panoramatická okružní jízda Paříží, kde se seznámíte se všemi hlavními památkami města s česky mluvícím průvodcem (Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelovi věž, Opera, Louvre, chrám Notre-Dame, Invalidovna, Velký a Malý palác). Transfer do hotelu, ubytování a volný program.

2. den: Paříž
Snídaně. Pěší prohlídka Paříže s česky mluvícím průvodcem. katedrála Notre Dame a ostrov Ile de la Cité, Tuilerijské zahrady, Louvre a Opéra, návštěva Muzea parfému Fragonard (vstup zdarma). Odpoledne pěší procházka po Montmartru, zakončená večeří v místní restauraci (večeři hradí klienti na místě).

3. den: Paříž
Snídaně. Volný den – individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace).

4. den: Paříž - Praha
Snídaně. Individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace). U velikonočního termínu kolem poledne transfer z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

5. den: Paříž - Praha
Snídaně. Individuální program, transfer s průvodcem z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • 3 nebo 4 noci ve dvoulůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní, leteckou dopravu z Prahy s ČSA včetně všech poplatků, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce po dobu pobytu (viz. program), transfery letiště–hotel–letiště, zákonné pojištění CK a místní pobytová taxa.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • cestovní pojištění (dospělá osoba 290 Kč, dítě do 18 let 190 Kč), vstupy do objektů a památek při prohlídkách, jízdné městské hromadné dopravy.

Upozornění

  • Minimální počet účastníků pro realizaci tohoto zájezdu je 16 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.
Přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img
img img
img img
 
Kalkulace
29. 12. 2019 - 2. 1. 2020 5 dní / 4 noci Odlet: Praha 12:25 - Paříž 14:15 * Přílet: Paříž 15:00 - Praha 16:45 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 29. 12. 2019 - 2. 1. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 34 580 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 34 580 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a platí pro dospělou osobu na standardním dvoulůžkovém pokoji dle popisu.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Teploty: 10 °C
Měna: 1,00 € = 25,66 Kč
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cena
 
29. prosinec 2019 (neděle) Odlet Přílet 5 dní Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano 17 290 Kč
 
29. prosinec 2019 (neděle) Odlet Přílet 5 dní Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano 24 180 Kč
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace