Vytvořit
poptávku

Call Centrum255 787 878

 
 
 

Livigno

Pojedte s námi! Cena již od 779 Kč

 

LYŽOVÁNÍ VE STŘEDISKU LIVIGNO!

1 809 - 2 798 m n.m.

Livigno patří mezi nejlepší střediska v celé Evropě. Městečko leží v údolí a nad ním se tyčí dva skiareály – Mottolino a Carosello. Větší plocha sjezdovek náleží svahu pod horou Vetta Blesaccia (2 796 m), tedy skiareálu Carosello. Nejprudší tratě podél kabinové lanovky Carosello jsou ideální pro rychlé carvingové oblouky. Ve střední části skiareálu Mottolino se zase nachází velké množství černých sjezdovek, které se řadí mezi extratřídu, a severní svahy jsou výborné pro vyznavače freeridového lyžování. Milovníci snowbordingu mohou využít snowparku s U-rampou.

  vleky    sedačky     lanovky    snow park    běžecké tratě    sjezdovky                  
11 14 6 2 40 km     29/17 km   40/42 km    10/10 km 

Itálie - Alta Valtellina - Livigno

 

NABÍDKA STŘEDISKA

Středisko má nejmodernější přepravní zařízení v celém regionu Lombardie. Do skiareálu Mottolino vede pohodlná 12místná gondola. Livigno myslí i na milovníky bílé stopy, jimž je věnovaná čtyřicetikilometrová trať. Na samém okraji Livigna si můžete užít zábavy a relaxace ve wellness komplexu Aquagranda. A v neposlední řadě je nutno podotknout, že Livigno je bezcelní zóna, takže se zde velmi výhodně nakupuje.

Livigno  Livigno

Sněhové zpravodajstvi                      

Počasí Itálie       

 

Sportovní aktivity a zábava

  • noční lyžování, bruslení
  • bazén, bowling
  • paragliding, půjčovna sněžných skútrů
  • heliski, tenis

Livigno  Livigno

Vzdálenosti

  • Praha 655 km
  • Brno 800 km
  • Bratislava 805 km

Livigno

 
Pojedte s námi! Cena již od 779 Kč
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace