Vytvořit
poptávku

Call Centrum255 787 878

 
 
 

Covid test k zájezdu za 490 Kč

Covid test k zájezdu za 490 Kč

Už žádné složité vyhledávání testovacího místa a dlouhé čekání na výsledek. Našim klientům v rámci zájezdu nabízíme bleskové testování u letiště v Praze, Brně a Ostravě.

Vážené klientky, vážení klienti,

dle rozhodnutí vlády mají občané ČR od června 2021 nárok na 2 PCR a 4 antigenní testy měsíčně zdarma.
V současné době stále nejsou jasné podmínky tohoto testování. Zatím nevíme, zda otestovaný dostane mezinárodní certifikát, který je pro cestování potřeba, případně zda ho dostane zdarma. Jasné doposud není ani to, jestli veřejná testovací místa budou stíhat zpracovat a doručit výsledky testů do požadované lhůty (nejčastěji 48 nebo 72 hodin). Pokud tedy od nás máte k zakoupenému zájezdu objednaný i test, doporučujeme ho minimálně do vyjasnění těchto otázek nerušit. Naše testovací místa bohužel testy zdarma nenabízí. Pokud o zakoupený test již nemáte zájem, je nutné kontaktovat Vašeho prodejce. 

Zakoupenou službu můžete ZDARMA zrušit do 21:00 večer den před odjezdem/příjezdem. V den odjezdu/příjezdu ani zpětně službu zrušit nelze a podléhá 100% stornu.

  

 

Antigenní test
 za 490 Kč
PCR test
 za 990 Kč
Storno při změně
semaforu za 0 Kč
Testování přímo
u letiště
Bez čekání
rychlý výsledek

 

Kde najdete testovací stanoviště

Praha

Poloha: GO parking cca 2,3 km od letiště (vjezd k testovacímu stanovišti je samostatný mimo vjezd do GO parkingu)
GPS: 50.121528, 14.285528
 

Brno

Poloha: parking letimbrno.cz cca 2,5 km od letiště (vjezd na parkoviště z ulice Řípská u Renocar naproti Auto Kelly)
GPS: 49.169778, 16.686861
 

Ostrava

Poloha: parkoviště P3 přímo na letišti
GPS: 49.693609, 18.124886
   

Vaše nejčastější dotazy

Dle rozhodnutí vlády mám nárok na 2 PCR a 4 antigenní testy měsíčně zdarma. Týká se to i vašich testovacích míst?
Naše testovací místa bohužel testy zdarma zatím nenabízí. Antigenní test stojí 490 Kč a PCR test 990 Kč.​

Jak službu zakoupím?
Během objednávky zájezdu stačí zaškrtnout službu dle výběru a místa testování:

  • Antigenní test Covid-19 za zvýhodněnou cenu směr tam
  • PCR test Covid-19 za zvýhodněnou cenu po příletu z destinace
  • PCR test Covid-19 za zvýhodněnou cenu před odletem do destinace

Celková cena zájezdu bude navýšena o 490 nebo 990 Kč za každé testování.

Jak zjistím, zda potřebuji do destinace PCR nebo antigenní test?
Během objednávky zájezdu vám systém nabídne vhodnou variantu testu dle cílové destinace. Po návratu do ČR je potřeba PCR test. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vašeho prodejce nebo call centrum na čísle 255 787 787.
Aktualizované podmínky vstupu do jednotlivých destinací najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí.

Mohu se nechat v rámci jednoho zájezdu testovat víckrát?
Ano. Službu je možné zakoupit až dvakrát pro každou osobu, která s námi cestuje na dovolenou – testování před odletem z ČR a po příletu do ČR.
Každé testování stojí 490 nebo 990 Kč (dle typu testu).

Je testování na letišti vhodné také pro děti?
Ano. Služba je určena pro všechny naše klienty včetně dětí. Cena pro dospělé i děti je stejná – 490 nebo 990 Kč (dle typu testu).

Co když se změní vstupní podmínky a testování již nebude nutné? Mohu službu zrušit?
Zakoupenou službu můžete ZDARMA zrušit do 21:00 večer, den před příletem/odletem. V den odletu/příletu ani zpětně službu zrušit nelze a podléhá 100% stornu.

Kde přesně testování probíhá a jak se tam dostanu?

Praha
Testovací stanoviště se nachází na místě GO parkingu cca 2,3 km od letiště v Praze. Vjezd k testovacímu stanovišti je samostatný mimo vjezd do GO parkingu.
Ukázat na mapě.


Je nutné zajistit si vlastní dopravu. U testovacího stanoviště je cca 40 volných míst pro parkování.
odběrové místo - mapa

Brno
Testovací stanoviště najdete 2,5 km od letiště Brno-Tuřany na místě parkingu letimbrno.cz. Parkování je minutu od sjezdu z dálnice D1 (Exit 201), po 300 m směr Brno-centrum je vjezd na parkoviště z ulice Řípská (u Renocar, naproti Auto Kelly).
Ukázat na mapě.

Ostrava
Na letišti Leoše Janáčka v Ostravě se testovací stanoviště nachází na parkovišti P3.
Ukázat na mapě.

Můžu se nechat testovat u jiného letiště, než ze kterého odlétám?
Klienti se mohou otestovat na jakémkoliv odběrovém místě (Praha, Brno, Ostrava) bez ohledu na místo odletu.

Jak testování probíhá?
Na místě je nutné předložit doklad o zakoupení testu, který je uvedený na vaší smlouvě o zájezdu. Před odběrem doporučujeme hodinu nejíst, nepít a nekouřit a vyvarovat se tak možnosti, že výsledek bude neprůkazný a testování bude nutné opakovat. Test je proveden výtěrem z nosohltanu proškolenou osobou během pár minut.
Výsledek PCR testu obdržíte e-mailem nebo do mobilní aplikace YOTI do 90 minut (platí v případě testování v den odletu). Pokud testování neprobíhá těsně před odletem, výsledek může dorazit v průběhu několika hodin.
Na výsledek antigenního testu vyčkáte cca 25 minut.

Kdy se můžu nechat otestovat?
Praha
Testovací stanoviště je otevřeno denně od 8 do 18 hodin, některé dny je otevírací doba prodloužena od 4 do 22 hodin. Otevírací dobu si můžete ověřit na telefonním čísle 317 070 894.
Brno
Testovací stanoviště je otevřeno denně od 8 do 20 hodin.
Ostrava
Testovací stanoviště je otevřeno denně od 8 do 20 hodin.


Test je možné podstoupit na všech odběrových místech také jiný den, než je termín vašeho odletu/odjezdu (příletu/příjezdu). V případě letecké dopravy se k testování dostavte nejlépe den před odletem, v den odletu 4 a více hodiny před odletem.

Stihnou se nechat otestovat před odletem všichni?
Kapacita testovacího stanoviště je přizpůsobena počtu objednaných zákazníků. V případě testu před odletem doporučujeme podstoupit testování o den dříve, pokud je to možné. Pokud se budete testovat až v den odletu, dostavte se na odběrové stanoviště 4 a více hodin před odletem (totéž platí i v případě antigenního testu). Test lze absolvovat i jiný den, než je termín vašeho odletu (příletu).

Za jak dlouho a v jaké podobě dostanu výsledek testu?
Výsledek PCR testu obdržíte v případě testování před odletem do cca 90 minut prostřednictvím e-mailu nebo do mobilní aplikace YOTI (s přístupem do systému laboratoře, kde si můžete certifikát stáhnout), případně i osobně přímo u testovacího stanoviště. V případě testu mimo den odletu nebo po příletu výsledek testu můžete obdržet později - v rámci několika hodin. Na výsledek antigenního testu vyčkáte cca 25 minut.
Pro PCR test doporučujeme stáhnout aplikaci Yoti (ke stažení pro iOS a Android), díky které obdržíte informaci o výsledku testu i certifikát přímo do mobilní aplikace.
Na letišti se můžete prokazovat elektronickou verzí výsledku testu nebo si ho vytisknout (či se vrátit na testovací stanoviště a nechat si potvrzení o výsledku testu vytisknout tam). Pozor, cestující do Spojených arabských emirátů a Egypta musí mít výsledek testu vždy vytištěný. Před odletem si ověřte, jakou formu výsledku testu vaše cílová destinace požaduje.

Co když mi vyjde pozitivní antigenní test? Má stejnou váhu jako PCR test?
1. V případě negativního výsledku antigenního testu dostanete potvrzení a můžete odletět na dovolenou (pokud cílová země akceptuje pro vstup antigenní test).
2. V případě pozitivního výsledku antigenního testu se tato skutečnost okamžitě hlásí na hygienu a není možné odletět. PCR test, které by následoval, neovlivní výsledek pozitivního antigenního testu.
U antigenního testu je větší pravděpodobnost falešné pozitivity, proto doporučujeme spíše PCR metodu i v případě, že ji cílová destinace nevyžaduje, ale akceptuje.

Co když budu pozitivní a nebudu moci odletět na dovolenou? Vrátíte mi peníze?
Pokud máte od nás zakoupeno připojištění C-19, v případě pozitivního výsledku testu máte zajištěno proplacení nákladů na zájezd pro vás i rodinné příslušníky stejné domácnosti (spoluúčast 20 %).

Náklady na spoluúčast ve výši 20 %, které vám vzniknou při nahlášení škody na pojišťovně, vám kompenzujeme ve formě voucheru na nový zájezd s platností 2 roky. Nepodstupuje tedy žádné riziko, všechny vynaložené peníze se vám vrátí (nevrací se pouze cena za zaplacené pojištění a využité testování). Podmínkou je zakoupit k zájezdu cestovní pojištění s připojištěním C-19 od ERV Evropské pojišťovny, prokázat se potvrzením od pojišťovny o pojistném plnění a pozitivním výsledkem PCR testu z jakékoli akreditované laboratoře.
Více o připojištění C-19.

Můžu bezplatně zrušit test po příletu, pokud mi test před odletem vyjde jako pozitivní?
Pokud je zákazník otestován na odletu jako pozitivní a má již zaplacený test i na příletu, může ho bezplatně zrušit (do 21:00 večer, den před příletem). Je třeba informovat včas prodejce, aby objednaný test zrušil a vrátil poté zákazníkovi zaplacenou částku za nevyužitý test na příletu.

Mám zájem o mobilní aplikaci pro snadné testování. Jak na to?
Stáhněte si do vašeho mobilního zařízení aplikaci Yoti (ke stažení pro iOS a Android). Vyplňte vaše údaje, nahrajte do aplikace vaši fotografii a fotografii vašeho cestovního dokladu, který budete používat při odbavení na letišti - poté získáte elektronický "cestovní pas". Zkontrolujte prosím, že máte vyplněny kompletní osobní údaje včetně nahraných a schválených dokumentů, jinak nebude možné aplikaci na místě odběru použít.
Po příchodu k testovacímu stanovišti stačí aplikaci spustit - pracovník testovacího stanoviště si z ní naskenuje váš QR kód a odebere vzorek. Výsledek testování vám přijde přímo do aplikace.

Pokud o mobilní aplikaci Yoti nemáte zájem, nevadí. Před testováním předložíte cestovní smlouvu se zakoupenou službou, pracovník testovacího stanoviště zkontroluje vaše údaje a provede testování. Výsledek vám přijde e-mailem s přístupem do systému laboratoře, kde si můžete stáhnout certifikát.

Platí výsledek testu pouze v ČR nebo i v zahraničí?
Výsledek provedeného testu obdržíte v českém i anglickém jazyce a můžete se jím prokázat u nás i v zahraničí.
Testy provádí certifikovaná laboratoř: NL - BioLAB s.r.o. testy FRANKD SARS-CoV-2, jejíž potvrzení akceptují také Spojené arabské emiráty.

Je test spolehlivý? Kdo ho provádí?
Testy provádí certifikovaná laboratoř: NL - BioLAB s.r.o. testy FRANKD SARS-CoV-2. Jde o jeden z nejspolehlivějších testů na trhu, který je schválen Ministerstvem zdravotnictví i hlavní hygieničkou ČR. Testy mají 99% procentní spolehlivost. Při zjištěné pozitivitě vždy odběrové místo dává kompletní informační podporu klientům detekovaným na PCR testu, jak dále postupovat.

Jaký je telefonní kontakt na testovací stanoviště?

Praha: 317 070 894
Brno: 317 070 874
Ostrava: 317 070 875

Vyberte si dovolenou s testem jen za 490 Kč

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace