ROYAL HORIZON BOAVISTA

****/*

Kapverdské ostrovy / Boa Vista / Boa Vista

Popis ubytování

Poloha

Hotel vystavěný v italském stylu, přímo u krásné a široké písčité pláže Praia de Chaves svým klientům zaručuje bezstarostnou a klidnou dovolenou plnou odpočinku a relaxxace. Ubytování v hotelu je v několika nízkých budovách, které jsou zděné. Pokoje jsou v krásné zahradě, která je udržovaná. Hlavní bazén je vyhřívaný a součástí bazénu je i dětská část. V hotelu se nachází také klidová zóna, které je součástí i bazén, neprobíhají zde žádné animace a ani nehraje hudba. Hotel je mezi klienty velmi oblíbený a vyhledávaný především díky skvělým službám, idální poloze a vynikajicí gastronomií. Oficiální kategorie hotelu je 4* ale díky řadě pozitivních ohlasů podle našeho názoru odpovídá spíše 4+*

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte (1x týdně po rezervaci v rámci all inclusive), snack bar, disko bar. Dva bazény (velký hlavní s s jacuzzi a dětskou částí, druhý bazén v klidové části), terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu. Wi-Fi ZDARMA na recepci, v restauraci, v lobby baru, na diskotéce a u bazénu. Za poplatek kadeřnictví a masáže.

Pokoje

  • Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minilednička (po příjezdu 1x balená voda zdarma), balkon nebo terasa.
  • Suite Výhled na moře: navíc dveřmi oddělená ložnice a obytná část se dvěma lůžky (pevná nebo ve formě pohovky).

Zábava

Denní a večerní animační programy.

Stravování

VIz program All Inclusive

Pláž

Písečná pláže přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, bar u pláže.
 

Sportovní nabídka

Zdarma: 2 tenisové kurty, sportovní hřiště, fitness, disko.

Děti

Dětský klub (pro děti od 4 do 12 let; cca 9:30 - 12:00 a 14:00 - 17:00 hod)

All inclusive 07.00 - 02.00 hod

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • během dne lehké občerstvení (07.00 - 21.30 hod)
  • neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (07.00–02.00 hod) 
     

Web

Wellness

SPA centrum v hotelu.

Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Pobytová taxa: 
Osoby starší 16 let na Kapverdských ostrovech povinně hradí turistickou taxu cca 2,5 EUR/den (splatná na recepci hotelu, maximálně za 10 nocí).
Bezpečnostní taxa:
Povinná taxa (pro osoby od 2let) ve výši 3.400 CVA, kterou lze uhradit prostřednictvím on-line registrace do 5 dnů před odletem na www.ease.gov.cv nebo při příletu (proces na místě může trvat i několik hodin). Možno zajistit také prořednictvím CK Fischer.
Vstupní formality: 
Pro vstup na Kapverdské ostrovy je nutné mít pas s minimální platností 6 měsíců po návratu ze země.

Vybavení hotelu

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Dětský bazén WiFi v lobby Recepce Posilovna Hotel přímo u pláže Klimatizace Bar(y) Herní místnost Dětský klub Venkovní bazén(y) Bar u bazénu Zábavní program Zábava pro děti Tenis Plážová dovolená Rodinná dovolená Služby delegáta Noční klub Zahrada Spa Lobby Pobytový exotický

Vybavení pokoje

Bezbariérové pokoje Klimatizace na pokoji Koupelna Telefon s přímým vytáčením Satelit/kabelová TV Lednice Trezor Balkón/Terasa

Termíny a ceny

Recenze

Mapa