- Fischer.cz
- Mexiko
- Quintana Roo
- Akumal
- Bahia Principe Explore Tulum
Bahia Principe Explore Tulum
- Vodní park pro děti
- Po renovaci
- 4 bazény
- Přímo u písečné pláže
- V blízkosti golfového hřiště
- Poloha
- Na klidném místě přímo u dlouhé písečné pláže. Resort je součátí rozsáhlého hotelového komplexu. Archeologické náleziště Tulum cca 20 minut jízdy.
- Vzdálenost letiště Cancun (CUN): 100 km
- Vzdálenost letiště Tulum (TQO): 63 km
- Vybavení
774 pokojů v tropické zahradě, 8 restaurací (bufetová, 3x snack, indická, steakhouse, mexická, gurmánská), 4 bary, vstupní hala s recepcí, 4 bazény, jacuzzi a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, spa. Hosté mohou využít restaurace v sesterských hotelech Explore Coba a Explore Akumal (kromě bufetových restaurací)
- Pokoje
Junior suite king: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuálně regulovatelná klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, žehlička a žehlící prkno, minibar, balkón/terasa, kávovar, stropní ventilátor, WiFi, manželská postel typu king.
Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení):
- Junior suite, 2 oddělené manželské postele: 2 oddělené manželské postele typu queen
- Junior suite, deluxe, king: po renovaci
- Junior suite, deluxe, 2 oddělené manželské postele: 2 oddělené manželské postele typu queen, po renovaci
- Junior suite, deluxe, ocean front, king: v přední řadě u pláže, po renovaci
V hotelu nelze garantovat přistýlku (ani typ přistýlky), v některých případech jsou poskytovány pouze 2 postele typu queen.
- Zábava
Pravidelné denní a večerní zábavné a animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Přímo u hotelu obchodní a zábavné centrum “Hacienda Do~na Isabel” s množstvím obchůdků, barů a restaurací.
- Stravování
- All inclusive
- snídaně, obědy a večeře formou bufetu
- možnost večeří v a la carte restauraci (3x za pobyt, nutná rezervace předem)
- neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby
- minibar (denně doplňován)
- WiFi připojení
- trezor
- paddle board, kajaky, tenis, 1 hodina šnorchlování denně zdarma
- Pláž
Přímo u dlouhé písečné pláže částečně chráněné korálovým útesem. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar u bazénu.
- Sportovní nabídka
- Zdarma: paddle board, kajaky, tenis, 1 hodina šnorchlování denně zdarma
- Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži
- Děti
2 oddělená brouzdaliště, dětský vodní svět, dětské hřiště, dětský klub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Hlídání dětí za poplatek.
- Oficiální kategorie
- 5 hvězdiček
- Wellness
- Za poplatek: masáže, terapie, procedury, salon krásy, kadeřnictví
- Internet
- Zdarma: WiFi v resortu
- Za poplatek: premiová rychlejší WiFi
Vzdálenosti
- 0 m
- Vzdálenost k pláži
- 28 km
- Centrum města
- 100 km
- Vzdálenost od nejbližšího letiště
- 28 km
- Nákupy
Pláž
- Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
- Hotel přímo u pláže
- Plážová dovolená
Bazény
- Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
- Dětský bazén
- Bar u bazénu